Правила прийому до закладу освіти

16.04.2018  № 367

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Відповідно до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, коледжів, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі.

Етапи зарахування дітей до першого класу:

• 23 квітня – 31 травня: здійснюється прийом документів дітей та зарахування, які проживають на закріпленій території обслуговування, тобто в мікрорайоні школи.
  • 1 червня – 15 червня: навчальні заклади здійснюють прийом документів та зарахування дітей на вільні місця, які залишились прийому дітей з мікрорайону.
  • До 1 вересня керівник навчального закладу видає наказ про зарахування.

Необхідний пакет документів для вступу в перший клас батьки мають подати до 31 травня. При цьому присутність дитини під час подання заяви чи в процесі її за­рахування не є обов’язковою.

Для вступу у школу батьки повинні надати:

• заяву (від одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);
  • копію свідоцтва про народження;
  • та медичну довідку дитини.

Родини першокласників, які мають статус тимчасово переміщених осіб, до пакета названих вище документів додають витяг з довідки про реєстрацію ТПО для підтвердження їх місця прожи­вання.

Наказ про зарахування дітей у 1 клас 2019  р.