НАКАЗ

12.09.2019р                                                                                                 №120 /ОД

Про проведення внутрішньошкільного

моніторингу якості  освіти

за результатами навчання учнів

Згідно річного плану роботи школи, плану внутрішньошкільного контролю, з метою виявлення    якості знань учнів та отримання об’єктивної інформації про рівень освіти за результатами навчання учнів 3-11 класів,

НАКАЗУЮ:

1.Провести моніторинг якості загальної середньої освіти серед учнів 3-11 класів протягом вересня -жовтня, грудня 2019р.  та травня 2020 р.

2.Провести моніторинг якості знань учнів  з таких предметів:

3 клас – українська мова, математика,

4 клас – українська мова, математика, англійська мова,

5 клас – природознавство,

7 клас – українська  мова,  історія України

9 клас –  алгебра, українська мова, географія, англійська мова,

10 клас – українська мова, українська література, географія,

11 клас – історія, українська мова, англійська мова, алгебра.

3. Призначити відповідальною за проведення моніторингового  дослідження заступника директора з навчально-виховнї роботи Приступу Л.В.

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Приступі Л.В:

4.1. Провести роз’яснювальну роботу серед педагогічного колективу щодо алгоритму проведення  тестів моніторингу.

4.2. Забезпечити належні умови для якісного проведення навчальних занять   у школі  на  період  проведення моніторингу.

4.3. Забезпечити узагальнення результатів початкового, контрольного та підсумкового моніторингу відповідними наказами по закладі освіти.

5.Педагогічним працівникам закладу освіти:

5.1. Провести    батьківські  та учнівські збори з питання  проведення моніторингу якості освіти за результатами навчання учнів початкової та основної  школи.

5.2. Не допускати порушень термінів перевірки та узагальнення матеріалів моніторингу якості загальної середньої освіти, забезпечити узагальнення  та надання до 24 жовтня 2019 р., 25.12.2019 р. та 23 травня 2020 р. заступнику директора Приступі Л.В. результатів контрольного та підсумкового моніторингів   до наказу.

6.     Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Приступу Л.В.

Керівник закладу освіти                       Н. В. КНЕЙЧУК